Kurum Bilgileri

Genel Merkez Adresi: Cumhuriyet Mh. Sultanhamam Cd. No :18/3, D:4, 38110 Melikgazi
Telefon: +90 533 376 58 20
Kurum: Yesevi Yardım Hareketi Derneği
Yetkili Denetim Organı: KVKK
Web Adresi: https://www.yeseviyardimhareketi.org.tr

 

Yesevi Yardım Hareketi Derneği bağışçı ve site kullanıcılarına ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama hususuna özel bir önem ve dikkat göstermektedir. Bu husus şirketimizin bu konudaki hassasiyetinin gereği olmasının yanı sıra, ilgili yasal mevzuat uyarınca da yasal yükümlülüğümüzdür.

Web sitemizin ziyaret edilmesi sırasında otomatik olan veya olmayan yöntemlerle kaydettiğimiz ve elektronik olarak bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, öncelikle taleplerinizin yerine getirilmesini temin edebilmek, daha sonra ise Yesevi Yardım Hareketi Derneği olarak size daha iyi hizmet sunmak amacıyla kullanılacaktır. Ayrıca Yesevi Yardım Hareketi Derneği, Gizlilik Politikası hükümleri doğrultusunda, kişisel verilerinizin korunması ve güvenliği ile ilgili gösterilmesi gereken dikkat ve özeni göstermektedir

Bağışçılarımıza ait kişisel veriler dahil olmak üzere tüm bilgiler bağışçı ve site kullanıcılarının onayı olmaksızın, ilgili yasal mevzuat hükümlerinin öngördüğü biçimde bu bilgilere erişme yetkisi olan yasal kurumlar ve yetkililer hariç olmak üzere üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

Derneğimiz, destek hizmeti aldığı kuruluşların, Yesevi Yardım Hareketi Derneği gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamaktadır.

Bu doğrultuda, dernek, site kullanıcısı ve bağışçılarımıza ilişkin tüm bilgilerin yetkisiz erişimlerden, hatalı kullanım ve değişikliklerden, bozulma ve yok edilmekten korunması; bilginin gizliliğinin, bütünlüğünün ve kullanılabilirliğinin sağlanması temel yaklaşımımızdır.

Bu politikada yer verilen taahhütler bu web sitesinde ve derneğimizin diğer kanalları aracılığıyla paylaşılan bilgiler için geçerli olup bu sitede linki verilen web sitelerinde ve diğer web sitelerinde ziyaret edilen web sitelerinin gizlilik ilkeleri, etik ilkeleri ve kullanım şartları geçerli olup bu sitelerde uğranabilecek maddi/manevi kayıplardan Yesevi Yardım Hareketi Derneği sorumlu değildir.

Şahsi bilgilerinizi (adres, telefon, çocuğunuzun doğum tarihi, sınfı, e-posta adresi,ID vb.) şirketimiz ile paylaşmanız halinde söz konusu bilgiler sadece talep ettiğiniz hizmetin sunulması, değişiklik, bilgilendirme, kullanım ve bakım hizmetleri ile sözleşmenin yenilenmesine ilişkin iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. 

Yesevi Yardım Hareketi Derneği gizlilik ve veri koruma prensiplerini güncel tutmak ve ilgili mevzuata uygun hale getirmek için Gizlilik Politikasında önceden haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikasını değiştirmeye karar verdiğimiz takdirde, değişen politika web sitemizde ilan edilecektir. Bu politika en son 01.01.2021 tarihinde değiştirilmiştir.